KARIERA

Ogłaszamy rekrutację na stanowisko:

Specjalista do spraw handlowych S.A.

Miejsce pracy: województwo zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: 

  • Sprzedaż produktów serwisowych dla branży piekarsko-cukierniczej m.in.: dekoracji, opakowań, papieru, drobnych narzędzi, 
  • Podtrzymywanie i rozbudowa współpracy z obecnymi kontrahentami, 
  • Poszerzenie bazy o nowych odbiorców, 
  • Doradztwo i dobór najlepszych rozwiązań dla klienta.

Od kandydatów oczekujemy: 

  • minimum średniego wykształcenia, 
  • wysokiej kultury osobistej, 
  • pozytywnego nastawienia, 
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów, 
  • prawo jazdy kat. B, 
  • dyspozycyjności, gotowości do 3 dniowych wyjazdów służbowych.

Oferujemy: 

  • atrakcyjne premie i programy motywacyjne, 
  • możliwość rozwoju i awansu, 
  • profesjonalne szkolenia, treningi, warsztaty, 
  • wyjątkowy produkt z wyłącznością dystrybucji, 
  • w pełni zorganizowane prezentacje z dobrą frekwencją, 
  • profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

Każdy kandydat na przedstawiciela przechodzi profesjonalne przeszkolenie z zakresu organizacji pracy, wiedzy o produkcie oraz sprzedaży. Kładziemy szczególny nacisk na etyczną i uczciwą sprzedaż, w której pełne zadowolenie osiągają: klient, handlowiec oraz firma.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres:

hr@merkur.com.pl

              Merkur 09 Sp. z o. o.    ul. Annopol 4A bud.F     02-236 Warszawa     tel. 022 877-20-32