E-MAIL

Dojazd:



ODDZIAŁY MERKUR 09:

 

 

WARSZAWA

ul. Annopol 4A bud.F                                     

03-236 Warszawa                                            

 

 

tel. +48 22 877 20 32       

 

GOLENIÓW

Goleniowski Park Przemysłowy         

ul. Prosta 24, Łozienica

72-100 Goleniów
                                                   

 

tel. +48 91 432 16 80

KOŚCIERZYNA                

ul. Klasztorna 16

83-400 Kościerzyna          

 

 

 

 

tel. +48 609 009 784     

 

          
        
 

 

 

Województwo mazowieckie: tel. + 48 22 877 20 32

Dyrektor Zarządzający Merkur:                 Rafał Gorczyca, tel.kom.: + 48 603 769 986 e-mail: rafal.gorczyca@merkur.com.pl

Key Account Manager (Przemysł):             Adrian Zawada, tel.kom.: + 48 609 430 402 e-mail: adrian.zawada@merkur.com.pl

Key Account Manager (Service Articles):    Agata Starzyk, tel.kom.: + 48 609 009 244, e-mail: agata.starzyk@merkur.com.pl

Technolog:                                              Tomasz Jarmuszewski tel. kom.: +48 609 009 958, e-mail: tomasz.jarmuszewski@merkur.com.pl

Technolog:                                              Artur Pawlicki tel. kom.: + 48 607 088 916, e-mail: artur.pawlicki@merkur.com.pl

 

Mazowsze rejon południowo-zachodni:    tel.: +48 22 755 74 17, Sławomir Świtek, tel.kom.: + 48 609 009 155, e-mail: slawomir.switek@merkur.com.pl 

Mazowsze rejon południowo- wschodni:  tel. + 22 877 20 32, Robert Pichola, tel.kom.: +48 609 090 073, e-mail: robert.pichola@merkur.com.pl

Mazowsze rejon północny: 

 

Województwo zachodniopomorskie: tel. + 48 91 432 16 80

Dyrektor Oddziału:                                    Paweł Mazulewicz, tel. kom. +48 609 009 166, e-mail: pawel.mazulewicz@merkur.com.pl

Key Account Manager (Przemysł):               Remigiusz Bielawa, tel. kom. + 48 609 999 175, e-mail: remigiusz.bielawa@merkur.com.pl

Technolog:                                                Krzysztof Sudoł, tel. kom.: +48 609 009 848 e-mail: krzysztof.sudol@merkur.com.pl

 

Zachodniopomorskie rejon północny:          Marek Falkiewicz, tel.kom.: +48 609 092 378, e-mail: marek.falkiewicz@merkur.com.pl

Zachodniopomorskie rejon południowy:      Dominika Banasiewicz, tel.kom.: +48 609 009 771 e-mail: dominika.banasiewicz@merkur.com.pl

 

Województwo pomorskie: tel. +48 609 009 784

Dyrektor Oddziału:                                     Paweł Piaseczny, tel.kom.: + 48 609 009 870 e-mail:pawel.piaseczny@merkur.com.pl

Key Account Manager (Service Articles):      Piotr Majrowski, tel. kom.: + 48 609 090 388, piotr.majrowski@merkur.com.pl     

 

 

 

 

Branża Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego

Cała Polska: tel.+ 48 22 877 20 32

Key Account Manager:                               Agata Bieżuńska, tel. kom. +48 502 712 093, e-mail: agata.biezunska@merkur.com.pl

 

 
 

              Merkur 09 Sp. z o. o.    ul. Annopol 4A bud.F     02-236 Warszawa     tel. 022 877-20-32